Ana içeriğe atla
Image
webinar
Share

Savunuculuk Webinarına Davetlisiniz

28.10.2020
Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve yürütücüsü olduğumuz STÖ Kaynak Merkezi Projesi kapsamında 14 Ekim-11 Kasım 2020 tarihleri arasında haftalık olarak düzenlediğimiz Sivil Toplumda Temel Kavramlar webinarlarının dördüncüsünü "Savunuculuk" başlığıyla gerçekleştireceğiz.

Sivil Toplumda Temel Kavramlar: Savunuculuk başlıklı webinarımız 4 Kasım 2020 Çarşamba günü Türkiye saati ile 15:00’te başlayacak.

Webinarda savunuculuk kavramının gelişimi, farklı savunuculuk biçimleri ve dünyada ve Türkiye’de pandemi döneminde sivil toplum örgütlerinin savunuculuk pratikleri tartışılacak. 

Nasıl Katılabilirsiniz?

Örgütlenme Özgürlüğü webinarı Zoom ortamında gerçekleştirilecektir. Webinara katılmak için 4 Kasım 2020 Çarşamba 13:00'e kadar sisteme kayıt olabilirsiniz.  Bunun için:

  • Kayıt bağlantısında  yer alan First Name (Ad) Last Name (Soyad) e-mail address (e-posta adresi) bölümleri ile diğer soruları yanıtlayarak Register (Kayıt Ol) kutusuna tıklayıp kaydınızı tamamlayınız.
  • E posta adresinize kayıt onayı, bağlantı adresi ve gerekli diğer bilgileri içeren bir mail gönderilecektir.  Oturum günü ve saatinde bağlantıya tıklayarak webinara katılabilirsiniz. 
  • Webinar Türkiye saatiyle 15:00-16:30 saatleri arasında düzenlenecektir.
  • Webinara aynı anda 300 kişi katılabilmektedir. Oturum saatinde ilk bağlanan 300 STÖ temsilcisinin webinar erişimi sağlanacaktır. 

Kaydınızı buradan yapabilirsiniz.

Webinarla ilgili sorularınız için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İlgili Eğitim