Ana içeriğe atla
Image
Sivil Düşün
Share

Sivil Düşün Yeni Destekleri

30.09.2020
Sivil Düşün, sivil toplum örgütleri ve aktivistlerin hak odaklı çalışmalarına katkı sunacak yeni destekleri için başvuruları almaya başladı. 2022 yılına kadar başvuruya açık olacak yeni destek paketinde dört farklı kategori üzerinden başvuru yapılabilecek.  Geliştir, Etkile, Duyur ve Güçlen kategorileri altında hazırlanan desteklere STÖ'ler ve aktivistlerden başvuru alınacak.

Sivil Düşün, sivil toplum örgütleri ve aktivistlerin hak odaklı çalışmalarına katkı sunacak yeni destekleri için başvuruları almaya başladı. 2022 yılına kadar başvuruya açık olacak yeni destek paketinde dört farklı kategori üzerinden başvuru yapılabilecek. 

Geliştir, Etkile, Duyur ve Güçlen kategorileri altında hazırlanan desteklere STÖ'ler ve aktivistlerden başvuru alınacak. 30 Eylül 2020'de açılan destek paketine başvurular 2022 yılına kadar, Sivil Düşün Bilgi Sistemi üzerinden online olarak yapılabilecek. 

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonunun sivil toplum destek programı Sivil Düşün destekleri sivil toplumun ihtiyaçlarını daha somut biçimde ortaya koyabilmesi için yenilenirken,  hakların korunması ve geliştirilmesi yolunda çalışma yürütmek isteyen herkes, sivil düşünmek için #GüzelBirGün çağrısıyla desteklere başvurmaya davet ediliyor. 

Sivil Düşün Destekleri hakkında detaylı bilgi almak için https://sivildusun.net/destekler/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Eğitim