Ana içeriğe atla
Image
hibe duyuruları
Share

Sivil Toplum Destek Vakfı'nda Kültür Sanat Fonu Çağrısı 2021

Sivil Toplum için Destek Vakfı, Kültür-Sanat Fonu’nu Turkey Mozaik Foundation işbirliği ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı Kültür Politikaları Çalışmaları bölümünün içerik ortaklığında, bireysel ve kurumsal bağışçıların desteğiyle hayata geçirmektedir.

Sivil Toplum için Destek Vakfı, pandemi sürecinin kültür-sanat alanında çalışan STK'lar üzerindeki sonuçlarını dikkate alıyor ve sivil toplumun bu dönemde ortaya çıkan acil ihtiyaçlarının giderilip, çalışmalarına devam etmesine destek olmayı hedefliyor.

Sivil Toplum için Destek Vakfı’nın, Türkiye’de bağışçılığın gelişimine ve bu yolla sosyal sorunların çözümüne yönelik attığı adımlar kapsamında; Kültür Sanat Fonu, 2021 yılında da kültür-sanat kurumlarının ve kültür-sanat alanında faaliyet gösteren STK’ların kurumsal kapasitelerinin gelişimine ve yenilikçi projelerine finansal destek verecek, böylece sivil aktörlerin bu yeni dönemdeki uyum çalışmaları desteklenecektir.

Başvuru yapmak isteyen kuruluşların Vakıf'ın web sitesinin ana menüsündeki Başvuru Formları bağlantısında yer alan Kültür – Sanat Fonu başvuru formunu 19 Kasım 2021 tarihinde saat 18:00’e kadar eksiksiz şekilde doldurmaları gerekir.

Detaylı bilgi için lütfen ziyaret ediniz. http://siviltoplumdestek.org/kultur-sanat-fonu-cagrisi-2021/ 

İlgili Eğitim