Ana içeriğe atla
Image
hibe duyurusu
Share

Sivil Toplum için Destek Vakfı Dijital Dönüşüm Fonu 2023 dönemi başvuruları açıldı

Sivil Toplum için Destek Vakfı Dijital Dönüşüm Fonu 2023 dönemi başvuruları açıldı. Fona başvurmak isteyen kuruluşların başvuru formunu eksiksiz şekilde doldurarak 17 Temmuz Pazartesi günü saat 18:00’a kadar göndermeleri gerekiyor.

Sivil Toplum için Destek Vakfı Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevre illeri de şiddetli bir şekilde etkileyen depremlerin ardından bölgede yaşanan tahribatın giderilmesi ve depremden etkilenenlerin iyi olma halinin desteklenmesi amacıyla sahada aktif olarak faaliyet gösteren ve/veya bölgeye destek sağlamak üzere çalışmalarına başlayan STÖ'lerin dijital dönüşüm süreçlerini kapasite güçlendirme programları ve hibelerle desteklemek amacıyla Dijital Dönüşüm Fonu için yeni dönem başvuruları almaya başladı. 

Fon kapsamında desteklenmeye hak kazanan her bir STK’nın kurumsal hedefleri doğrultusunda dijital dönüşüm planı oluşturması ve uygulaması bekleniyor. Toplam 15 ay sürecek hibe programının ilk üç ayında STK’lara yönelik yön belirleyici, bilgilendirici ve yetenek geliştirici atölyeler düzenlenecek. Daha sonraki 12 ayda ise STK’lar hibeler, mentorluk, pro bono ve diğer yetenek geliştirici çeşitli imkanlardan faydalanacak.

Dijital Dönüşüm Fonu hakkında detaylı bilgilere (başvuru koşulları, değerlendirme kriterleri ve fon takvimi) ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Eğitim