Ana içeriğe atla
Image
stok
Share

STOK Çevrimiçi Buluşmaların Tarihleri Belli Oldu

16.03.2022
STOK Öğrenme Platformu’nda “Herkese Lazım Dersler”in canlı buluşmaları önümüzdeki hafta Sait Fehmi Ağduk'la "İletişim Temelli Katılım ve Savunuculuk" başlığıyla başlıyor.  Bu canlı buluşmayı Feray Salman'ın katılımıyla "Hak Temelli Yaklaşım ve Anaakımlaştırma" ve Dr. Burçak Özoğlu'nun katılımıyla "STÖ’ler için Örgüt Tasarımı ve Yönetimi" başlıkları takip edecek. 

Herkese Lazım Dersler’de öğrendiklerinizi derinleştirmek için çevrimiçi buluşmalarda yer almak isterseniz başvuru formlarını belirtilen son başvuru tarihi ve saatine kadar doldurmanız yeterli.

Verimli ve etkin bir çalışma için katılımcı sayısı 25 kişi ile sınırlandırdık. Bu buluşmaların yalnızca sivil toplum örgütü temsilcilerine açık olacak.

İletişim Temelli Savunuculuk ve Katılım

24 Mart Perşembe-25 Mart Cuma günü 13.00 - 17.30 saatleri arasında düzenlenecek olan çevrimiçi oturumda katılımcılar savunuculuğun temel kavramlarını, nasıl, kiminle ve neden gerçekleştiğini, kullanılan araçları ve birtakım taktikler ve stratejileri Sait Fehmi Ağduk'la tartışma fırsatı bulacak. 

İletişim Temelli Savunuculuk ve Katılım başlıklı canlı oturuma katılmak isteyenler en geç 22 Mart 2022 Salı günü saat 18:30’a kadar Herkese Lazım Dersler'de 104-İletişim Temelli Savunuculuk ve Katılım başlığındaki oturumları tamamlayıp, rozet aldıktan sonra başvuru formunu doldurabilirler. 
Başvuru formu için tıklayınız. 

Hak Temelli Yaklaşım ve Anaakımlaştırma

31 Mart 2022 Perşembe - 01 Nisan 2022 Cuma günü 13.00 - 17.30 saatleri saatleri arasında düzenlenecek olan çevrimiçi oturumda katılımcılar Feray Salman ile hak temelli yaklaşımı ve bu yaklaşımı çalışmalarımıza nasıl yerleştirebileceklerini tartışma imkanı bulacak. Hak Temelli Yaklaşım ve Anaakımlaştırma  başlıklı canlı oturuma katılmak isteyenler 29 Mart 2022 Salı günü saat  23:59'a kadar başvuru yapabilirler. Canlı oturuma başvuru yapabilmek için 103 - Hak Temelli Yaklaşım ve Anaakımlaştırma başlığındaki derslerin tamamlanması gerekiyor. Başvuru formu için tıklayınız. 

STÖ’ler için Örgüt Tasarımı ve Yönetimi

05 Salı- 06 Nisan Çarşamba günü 13.00 - 17.30 saatleri saatleri arasında düzenlenecek olan çevrimiçi oturumda katılımcılar Dr. Burçak Özoğlu ile STÖ’ler için Örgüt Tasarımı ve Yönetimi derslerinde öğrendiklerini tartışma fırsatı bulacak. Canlı oturuma katılmak isteyenler 03 Nisan 2022 Pazar günü 23:59'a başvuru yapabilirler. Canlı oturuma başvuru yapabilmek için 102 - STÖ’ler için Örgüt Tasarımı ve Yönetimi başlığındaki derslerin tamamlanması gerekiyor. Başvuru formu için tıklayınız. 

İlgili Eğitim