Ana içeriğe atla
Image
meta eğitimi-stgm
Share

STÖ'ler için Etkin Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi'ne Davetlisiniz

Sivil toplum örgütlerinin META platformlarını (Facebook, Instagram, Whatsapp) daha yakından tanımaları ve platformların sunduğu iletişim olanaklarını en iyi şekilde kullanma becerilerini geliştirmek hedefiyle META ile iş birliği içerisinde 9 Kasım 2023 Perşembe günü 09:00-17:00 saatleri arasında Ankara'da düzenleyeceğimiz eğitime davetlisiniz. Eğitime başvuru için son tarih 2 Kasım 2023 Perşembe günü saat 23.59.

Eğitimin içeriğinde neler var?

Eğitimde META'nın sunduğu platformlar ve bunların nasıl etkili kullanılacağı aktarılacak. Yine META platformlarında nasıl reklam verileceği ve bu reklamları etkili kullanmanın yolları hakkında da bilgi verilecek.

Eğitim tarihi: 9 Kasım 2023 

Eğitim yeri: Ankara - TOBB Sosyal Tesisler Şefik Tokat Salonu 

Kim, nasıl katılabilir?

  • Eğitime başvurmak isteyen STÖ'lerin halen META platformlarından bir veya birkaçını aktif olarak kullanıyor olması ve bir META reklam hesabına sahip olması beklenmektedir.
  • Eğitime katılacak kişilerin temsil ettikleri STÖ'nün reklam hesabında yönetici yetkisine  sahip olması ve atölye çalışması için kendi dizüstü bilgisayarını yanında bulundurması gerekmektedir.
  • Eğitime başvurusu kabul edilen katılımcıların yol ve konaklama giderleri kendilerine ait olacaktır. 
  • Eğitimin etkili ve verimli geçmesi için katılımcı sayısı 25 kişi ile sınırlı tutulacaktır.

Eğitime başvurun

Değerlendirme Kriterleri

  • Halihazırda bir dijital iletişim planı/stratejisine olmak 
  • Tematik alan dağılımı (Çevre ve doğa koruma, toplumsal cinsiyet ve kadın hakları, gençlik, çocuk hakları/örgütleri ve eğitim)
  • Daha önce STGM'nin STOK programında Dijital Kapasite Güçlendirme Eğitimlerini takip etmiş olmak tercih sebebidir.

Başvuruların değerlendirilmesi sonucu seçilen STÖ'lere eğitim mekanı ve diğer ayrıntılarla ilgili bilgilendirme ayrıca yapılacaktır.

Eğitimle ilgili sorularınız için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlgili Eğitim