Ana içeriğe atla
Image
STGM'den Duyuru
Share

STÖ'ler İçin Sosyal Medya ve Dijital Araçlarla Tanışma Webinarı - 19 Eylül 2017

07.09.2017
STGM-Techsoup Türkiye, STÖ’lerin kapasitesini güçlendirmek için çalışmalarına internet seminerleriyle (webinar) devam ediyor. 19 Eylül'de sivil toplum örgütlerinin sosyal medya yönetimi ve işlerini kolaylaştıracak dijital araçlarla tanışmasını amaçlayan bir webinar düzenliyoruz. Şimdi kaydolun! Webinar içeriği: Sosyal medyaya giriş ve sosyal mecralar Sosyal medya yönetim ve zamanlama araçları Sosyal medya için temel görsel düzenleme Temel hesap ve internet güvenliği Konuşmacılar: Kenan Dursun, Şevket Uyanık Tarih: 19 Eylül 2017, Saat: 15:00 - 16:15

STGM-Techsoup Türkiye, STÖ’lerin kapasitesini güçlendirmek için çalışmalarına internet seminerleriyle (webinar) devam ediyor. 19 Eylül'de sivil toplum örgütlerinin sosyal medya yönetimi ve işlerini kolaylaştıracak dijital araçlarla tanışmasını amaçlayan bir webinar düzenliyoruz. Şimdi kaydolun!

Webinar içeriği:

  • Sosyal medyaya giriş ve sosyal mecralar
  • Sosyal medya yönetim ve zamanlama araçları
  • Sosyal medya için temel görsel düzenleme
  • Temel hesap ve internet güvenliği

Konuşmacılar: Kenan Dursun, Şevket Uyanık

Tarih: 19 Eylül 2017, Saat: 15:00 - 16:15

webinar
Kaydolmak İçin Buraya Tıklayın

Kayıt olmadan lütfen okuyun:
Aşağıda yer alan First Name(ad), Last Name(soyad), E-Mail Address (E-posta Adresi) bölümleri ile altında bulunan diğer soruları lütfen doldurun ve en aşağıda bulunan “Register” bağlantısına tıklayarak kaydınızı tamamlayın.

Eğitim günü webinara bağlanabileceğiniz adres e-postanıza gönderilecek. Gelen bağlantıya tıklayarak ve otomatik indirilen GoToWebinar yazılımını yükleyerek eğitime katılabileceksiniz.

Webinara aynı anda 100 STÖ temsilcisi katılabiliyor, 250 STÖ temsilcisine kadar kayıt almaya devam edeceğiz. Online olduğu için herhangi bir eleme yapmayacağız, ancak webinar günü önce bağlanan 100 katılımcı webinara erişebilecek.

İletişim: [email protected]

İlgili Dosyalar:

  1. webinar [PNG] [28.81K]
Share
İlgili İçerikler