Ana içeriğe atla
Image
kalem
Share

Toy Gençlik Derneği'nden Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi

Toy Gençlik Derneği, genç sanatçıların kapasite gelişimlerine odaklanan "Pavyon Sanat Projesi" kapsamında 3-4 Haziran 2023 tarihlerinde Eskişehir’de Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi düzenleyecek. 

Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi, 3-4 Haziran 2023 tarihlerinde Eskişehir’de gerçekleşecek. Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Pavyon Sanat Projesi Hakkında 

Toy Gençlik Derneği tarafından, Kültür ve Sanat Yoluyla Değişim için Diyalog (Elele) Projesi kapsamında Avrupa Birliği desteği ile yürütülen "Pavyon Sanat Projesi" genç sanatçıların kapasite gelişimlerine odaklanıyor.

Genç sanatçıların yaratıcı endüstriler (sanat piyasası) içerisinde yaşadığı hak ihlallerini görünür kılma, hakları hakkında bilgilendirme, bireysel ve kolektif olarak sanat piyasasında kaynak geliştirme yöntemlerini aktarmayı planlıyor.

Toy Gençlik Derneği, Pavyon Sanat Projesi ile 18-30 yaş arası genç sanatçılar için çok yönlü bir gelişim programı hazırladı. 5 farklı faaliyet ile genç sanatçılara yönelik kapasite gelişimi eğitimleri, deneyim paylaşımı atölyeleri, karma genç sanatçı sergisi ve video-podcast serisi hazırlayan Toy Gençlik Derneği, bu projenin ardından Pavyon Sanat’ın bağımsız şekilde genç sanatçıları desteklemeye devam etmesini hedefliyor.

Proje hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız. 

İlgili Eğitim