Ana içeriğe atla
Image
podcast
Share

“Toy’lar Anlatsın” Yayın Hayatına Başladı!

Toy Gençlik Derneği’nin ilk podcast programı, Friedrich Ebert Stiftung Türkiye Temsilciliğinin destekleriyle yayın hayatına başladı.

toy

Toy’lar Anlatsın, konukların toyluk olarak adlandırılabilecek dönemlerde deneyimledikleri başarı, başarısızlık ve girişimlerin hikayelerini başka toylarla paylaştığı bir program. ??️

Toy ekibinden Mert ve Şeyma'nın konuklara ev sahipliği yaptığı seri boyunca konukların olumsuz olarak atfedilen “toyluk” döneminde neler yaptıklarını dinliyoruz. Hikayelerinden ilham alabileceğiniz gibi bir yandan da konukların kendi alanlarıyla ilgili minik tüyolar ve bilgilendirmeler de bulabileceğiniz bir format sizleri bekliyor.

Toy’lar Anlatsın, konukların hikayeleriyle gençlerin ve gençlik gruplarının problemlerinin nerede benzeşip nerede ayrıştığını incelerken, “genç” denilen grubun tek bir insan tipiyle sınırlandırılamayacağına da dikkat çekmek istiyor. 

Kişisel hikayelerinin programa uygun olacağını düşünenler ve ”ben de Toy’luğumu anlatmak isterim” diyenler sosyal medya hesaplarından ya da [email protected] adresinden ekibe ulaşabilir.

Haftalık olarak yayınlanacak bölümleri bu bağlantı ile tüm popüler podcast mecralarından dinleyebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımız

www.facebook.com/toygenclik
www.twitter.com/toygenclik
www.instagram.com/toygenclik

İlgili Eğitim