Ana içeriğe atla
Image
webinar
Share

Türkiye'de Sivil Toplumun Gelişimi ve Güncel Başlıklar Webinarına Davetlisiniz

15.10.2020
Avrupa Birliği tarafından desteklenen, yürütücüsü olduğumuz Kaynak Merkezi Projesi kapsamında 14 Ekim-11 Kasım 2020 tarihleri arasında haftalık olarak düzenleyeceğimiz Sivil Toplumda Temel Kavramlar webinarlarının ikincisini "Türkiye'de Sivil Toplumun Gelişimi ve Güncel Başlıklar" ismiyle gerçekleştiriyoruz.

Türkiye'de Sivil Toplumun Gelişimi ve Güncel Başlıklar webinarı 21 Ekim 2020 Çarşamba günü Türkiye saati ile 15:00’te başlayacak. Sivil toplumun gelişiminin tarihsel bir perspektifle değerlendirileceği webinarda ayrıca sivil topluma dair yasal çerçevenin dönüşümü ve güncel bazı tartışmalar ele alınacak. Zoom platformu aracılığıyla gerçekleştirilecek olan webinara katılmak için 21 Ekim Çarşamba saat 13:00'e kadar kaydolabilirsiniz.  

Nasıl Katılabilirsiniz?

  • Kayıt bağlantısında  yer alan First Name (Ad) Last Name (Soyad) e-mail address (e-posta adresi) bölümleri ile diğer soruları yanıtlayarak Register (Kayıt Ol) bağlantısına tıklayıp kaydınızı tamamlayınız.
  • E posta adresinize kayıt onayı, bağlantı adresi ve gerekli diğer bilgileri içeren bir mail gönderilecektir. Oturum günü ve saatinde bağlantıya tıklayarak webinara katılabilirsiniz. 
  • Webinar Türkiye saatiyle 15:00-16:30 saatleri arasında düzenlenecektir.
  • Webinara aynı anda 300 kişi katılabilmektedir. Oturum saatinde ilk bağlanan 300 STÖ temsilcisinin webinar erişimi sağlanacaktır. 

Kaydınızı buradan yapabilirsiniz.

Webinarla ilgili sorularınız için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Eğitim