Ana içeriğe atla
Image
Haber yatay görseli
Share

YADA Vakfı Etki Odaklı Tasarım ve İletişim Atölyesi'ne Davet Ediyor

06.08.2020
YADA Vakfı, iki ayrı tarihte online olarak Etki Odaklı Tasarım ve İletişim Atölyeleri düzenleyecek. Atölyeye başvurular tüm Türkiye’ye açık ancak başvurularda Diyarbakır ve Samsun’da faaliyet gösteren STK’lara öncelik verilecek. Atölyeler için iki tarih seçeneği mevcut. Başvurmak isteyenler 20 Ağustos 2020 ve 31 Ağustos 2020 tarihlerinde düzenlenecek olan atölyelerden kendilerine uygun olan tarihe kayıt yaptırabilirler.

YADA Vakfı, iki ayrı tarihte online olarak Etki Odaklı Tasarım ve İletişim Atölyeleri düzenleyecek. Atölyeye başvurular tüm Türkiye’ye açık ancak başvurularda Diyarbakır ve Samsun’da faaliyet gösteren STK’lara öncelik verilecek.

Atölyeler için iki tarih seçeneği mevcut. Başvurmak isteyenler 20 Ağustos 2020 ve 31 Ağustos 2020 tarihlerinde düzenlenecek olan atölyelerden kendilerine uygun olan tarihe kayıt yaptırabilirler.
 
Atölye YADA'nın Avrupa Birliği tarafından desteklenen “Sivil Diyaloğun Güçlenmesi” Projesi kapsamında düzenlenecek. Eğitim, STK’ların proje ve programlarını etki odaklı tasarlamalarını, mevcut çalışmalarını etkiyi hesaba katan bir yaklaşımla yeniden düşünmelerini, gündemleştirmek istedikleri meselelerin savunuculuk dilini etki ve işbirliği çerçevesinde kurgulamalarını ve hayata geçirmelerini kolaylaştırmayı hedefliyor. 
 
Her bir atölyeye maksimum 35 STK/inisiyatif/platform/forum/topluluk kabul edilecek.
 
Atölye zoom üzerinden online olarak gerçekleştirilecek. Başvuru sonuçları atölye gününden bir gün önce en geç  saat 16:00’ya kadar e-posta yoluyla başvuru sahiplerine açıklanacak. 
 
 
Katılım durumunuzu, soru ve önerilerinizi [email protected] adresine e-posta olarak ulaştırabilirsiniz.

İlgili Dosyalar:

  1. BAŞLIK YOK [JPG] [62.73K]
  2. BAŞLIK YOK [PNG] [46.70K]
Share
İlgili İçerikler