Ana içeriğe atla

Sivil Toplum Örgütleri İçin Kaynak Geliştirme Rehberi

Kaynak Geliştirme ve finansal sürdürülebilirlik sivil toplum örgütlerinin zorlandığı konuların başında gelirken, Sivil Toplum Örgütleri İçin Kaynak Geliştirme Rehberi özellikle çocuk hakları, engelliler, toplumsal cinsiyet eşitliği, insan hakları, çevre, gençlik, kültürel çeşitlilik, sanat ve kültür alanlarında fon geliştirme çalışmaları yapan sivil toplum örgütleri için hazırlandı. 
Yazar / Editör:
Hazırlayan:
Dilek Ertükel

İngilizce’den Çeviren:
Fehmi Ağduk & Mevlüde Sahillioğlu

Editör:
Merve Erol
Yayın Tarihi:
Share
Güncelleme Tarihi
Kaynak geliştirme ve kurumsal hedeflerinize ulaşmak için gerekli temel bilgileri basit bir dille anlatan rehberde özellikle Türkiye ve dünyadaki fon eğilimleri, uygulamalar ve etkinliklerle ilgili bilgiler yer alıyor.  Türkiye ve dünyadaki eğilimler, uygulamalar ve etkinliklerle ilgili bilgileri de içerecek şekilde, finansal sürdürülebilirliğin sağlanmasına katkıda bulunmak hedefiyle hazırlanan Sivil Toplum Örgütleri İçin Kaynak Geliştirme Rehberi'nde bağışçıların motivasyonları hakkında bir bakış sunulurken bireysel ve kurumsal bağışçılarla nasıl uzun süreli ortaklıklar kurulacağına dair pratik öneriler de yer alıyor.
Image
YouTube Kanalı
Image
YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı'nda çeşitli eğitimler, sunumlar ve sivil alana dair güncel tartışmalar yer alıyor. Kanalımızı şimdi inceleyin, abone olun.

Temmuz 2024