Ana içeriğe atla
Image
Ağlar platformlar
Share

The International Federation of Arts Councils and Culture Agencies (IFACCA) - Uluslararası Sanat Konseyleri ve Kültür Kurumları Federasyonu

Güncelleme Tarihi
Federasyonun vizyonu, sanat ve kültürel çeşitlilik dünyasını zenginleştirmek amacıyla bilginin paylaşıldığı ve anlayışın geliştirildiği dinamik bir ağ olmaktır. 2001’de kurulan IFACCA 70'ten fazla ülkedeki üyeleriyle, sanat konseyleri ve kültür bakanlıkları ağıdır. IFACCA Sekreterliği üye organizasyonlara ve çalışanlarına - üst düzey yöneticilerden ve politika yapıcılardan, araştırmacılara, hibe verenlere ve yöneticilere - hem de daha geniş topluma hizmet, bilgi ve kaynak sağlamaktadır.
Konu:
Şehir:
Yurt Dışı
Ülke:
Avustralya

Amaçlar ve Çalışma Şekli

IFACCA'nın misyonu, sanatsal çalışmalar içerisinde çeşitlilik ve mükemmelliği desteklemenin kamusal bir sorumluluk olduğuna inanan herkes için uluslararası bir kaynak ve buluşma zemini yaratmaktır.

Üyelik ve Üyelik Koşulları

Üyelik, fon sağlama ve/veya teşvik yoluyla sanatın gelişimini destekleyen bütün ulusal sanat konseylerine ve kültür kurumlarına, ayrıca kültürel politikayla ilgili olan ve sanata kamu desteği sağlayan kişi ve örgütlere açıktır.

IFACCA'nın 100'den fazla ulusal üyesi bulunmaktadır. İki tür üye söz konusudur: Ulusal üyeler ve bağlı üyeler.

İletişim 

Adres: 372 Elizabeth St
Surry Hills Sydney NSW 2010
Australia

Tel: +61 2 9215 9018
Faks: +61 2 9215 9111
E-Posta: [email protected] / [email protected]

Web sitesi: www.ifacca.org

Facebook: https://www.facebook.com/IFACCA

Twitter: https://twitter.com/ifacca

Youtube: https://www.youtube.com/user/ifacca4

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/ifacca---international-federation-of-arts-councils-and-culture-agencies/

Image
STGM Stüdyo

STGM Stüdyosu

Video içerikleri üretmek isteyen STÖ’ler için iyi bir haberimiz var. Ofisimizdeki stüdyomuzda video çekimlerinizi gerçekleştirebilir ve kurgu desteği alabilirsiniz.