Ana içeriğe atla
Image
stok
Share

Başvuru Açık: STOK Herkes Dijital Sever Yüz Yüze Programı Yeniden Başvuru Kabul Ediyor!

Avrupa Birliği tarafından desteklenen Sivil Toplum Kapasite Güçlendirme Merkezi Projemiz kapsamında, STOK 300 - Herkes Dijital Sever’in yüz yüze programı için bir kez daha başvurular açıldı.

Son başvuru tarihi 19 Mart 2023 Pazar saat 23:59.  300-Herkes Dijital Sever yüz yüze program yalnızca STÖ temsilcilerine açık.

Nisan-Temmuz 2023 arasındaki 4 aylık bir süreci kapsayan bu programının tek bir başvuru formu var. Bu tek başvuru ile 4 başlığa birden başvurmuş olacaksınız. Her bir başlık için ayda 3 gün ayırmanız yeterli. Başvurunuz kabul edilirse tüm başlıklara katılmanız gerekiyor. 

Planlanan buluşmaların tarihleri şöyle;

05-06-07 Nisan 2023  301 - Dijital Okuryazarlık ve Dijital Dönüşüm
03-04-05 Mayıs 2023  302 - Dijital İletişim ve Yönetişim 
07-08-09 Haziran 2023  303 - Dijital İçerik ve Sosyal Medya
12-13-14 Temmuz 2023  304 - Veri Görselleştirme ve Savunuculuk


Eğitim programına başvurmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Eğitim programının tek bir başvuru formu vardır ve bu formla birlikte 4 derse birden toplu olarak başvurmuş olacaksınız.

Başvuru için tıklayın

 

Ne Öğreneceksiniz?

300- Herkes Dijital Sever’i dijital dönüşüm içerisindeki STÖ’lerin dijital okuryazarlık, dijital iletişim stratejisi ve planı hazırlama, dijital hikaye anlatıcılığı, ​​popüler sosyal medya platformları Facebook, Instagram, Twitter, TikTok, Linkedin, Pinterest ve YouTube kullanarak savunuculuk yapma, veri ile çalışma ve veri görselleme becerilerini geliştirmek için tasarladık . 

Nasıl Başvurabilirsiniz ?

300- Herkes Dijital Sever’in yüz yüze programına katılmak istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız yeterli. Başvuru yapabilmek için ilk olarak STOK Dijital Öğrenme Platformu’na kaydolmanız gerekiyor. Sisteme buradan kayıt olup, ondan sonra adımları takip ederek başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Başvurunuzu yaptığınız sırada STOK Dijital Öğrenme Platformu’ndaki çevrim içi içerikleri bitirmiş olmanız size öncelik sağlayacaktır.  

Son başvuru tarihi 19 Mart 2023 Pazar saat 23:59. 

Eğitime başvurusu kabul edilen STÖ temsilcilerinin ulaşım ve konaklama masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

Son başvuru tarihini takip eden 10 gün içinde başvuru değerlendirme süreci tamamlanacak ve başvurunuzla ilgili bir yanıt alacaksınız. Başvurunuzun kabul edilmesi durumunda, temsil ettiğiniz örgütün yönetim yapısından, tüm programa örgütünüz adına katılımınızı desteklediklerini belirten bir “destek mektubu” isteneceğini de hatırlatalım. 

STOK 300 - Herkes Dijital Sever eğitimleri hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayınız. 

İlgili Eğitim