Ana içeriğe atla
Image
kaftan
Share

Biçilmiş Kaftan Ismarlama Eğitim Programı 2024 Başvurularını Almaya Başladık

Sivil toplum örgütlerinin ihtiyaçları doğrultusunda onlarla birlikte tasarladığımız ve her bir örgüte özel çevrim içi kapasite güçlendirme desteğimiz Biçilmiş Kaftan Ismarlama Eğitim Programı için yeni dönem başvurularını almaya başladık. Biçilmiş Kaftan ile örgütünüzün ihtiyaçlarınıza özel hazırlanan 2 günlük çevrim içi bir eğitimle örgütsel kapasitenizi güçlendirebilirsiniz.

Ne zaman başvuru yapabilirsiniz?

Biçilmiş Kaftan Ismarlama Eğitim Programı için herhangi bir son başvuru tarihi yok. “Önce başvuru yapan önce değerlendirilmeye alınır” prensibiyle her ayın ikinci pazartesi günü başvuruları değerlendiriliyoruz. Değerlendirme sonucunda ise sizinle bağlantıya geçiyoruz ve ihtiyacınıza yönelik eğitim programını birlikte tasarlayıp uyguluyoruz.

Biçilmiş Kaftan Ismarlama Eğitim Programı’na uygun musunuz?

Eğer örgütünüz, yerel düzeyde ihtiyaçlara veya problemlere yönelik hak temelli yaklaşımla çalışmalar yürüten bir dernek, vakıf, kâr amacı gütmeyen kooperatif, yerel girişim, yerel inisiyatif, öğrenci topluluğu, yerel düzeyde çalışan ağ ve platform ile kent konseyi ve altında yer alan bir meclis ise programdan faydalanabilirsiniz. Herhangi bir örgütlenme modelinin şubesiyseniz de programdan destek almak için başvuru yapabilirsiniz. 

Biçilmiş Kaftan Ismarlama Eğitim Programı'nı detaylı incelemek için tıklayınız.

 

 

 

İlgili Eğitim