Ana içeriğe atla

imece summit Geleceğe Etki Zirvesi Raporu

Mart 2021'de 135 dönüşüm öncüsü ile bir araya geldik. 2 gün boyunca 40 oturum düzenledik, birlikte dönüşüm süreçlerini nasıl yönetebileceğimizi ve dönüşümü nasıl hızlandırabileceğimizi konuştuk, gelecek için etkili bütüncül çözümlerin peşine düştük. 3000'in üzerinde katılımcının da eşliğinde yürüttüğümüz zirveyi takiben konuşulan meseleleri değerlendirdik, içgörülere vardık, sonuçlar çıkardık. 8 farklı şehirden 30 gencin zirve konularının ışığında hazırladığı bir dönüşüm çağrısı geliştirdik.
Yazar / Editör:
de-coder:
Duygu Kambur
Yazar:
Elif Öztürk
İdil Ertürk
Seyit Mırık
Yayın Yılı:
2021
Konu:
Dayanışma
Sosyal Girişimcilik
Yayım Dili:
Türkçe
Yayınlayan:
imece summit; Geleceğe Etki teması etrafında 18-19 Mart 2021’de imece yürütücülüğünde, Zorlu Holding ev sahipliğinde, ATÖLYE, B Lab Europe,
BMW Foundation, Social Innovation Exchange (SIX) ve S360’ın içerik ve ağ partnerliği, Açık Açık, Ashoka Türkiye, Impact Hub İstanbul, İstasyonTEDÜ, KUSIF, Mikado, NOW Partners, UNDP Accelerator Labs, SDGIA ve TSGA’nın oturum partnerliğinde ve De-Coder’ın küratörlüğünde çevrimiçi ortamda gerçekleşti. Bu kitapçık imece ve Zorlu Holding desteği ile De-Coder tarafından hazırlanmıştır.
Share
17.11.2021
Image
YouTube Kanalı
Image
YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı'nda çeşitli eğitimler, sunumlar ve sivil alana dair güncel tartışmalar yer alıyor. Kanalımızı şimdi inceleyin, abone olun.

Mayıs 2022