Ana içeriğe atla

Vakıfların Hibe Programları için Rehber

TÜSEV, Vakıfların Hibe Programları için Rehber'ini yayınladı. TÜSEV tarafından hazırlanan rehberde vakıfların hibe programı oluşturmak ve yönetmek için ihtiyaç duyabilecekleri pratik bilgiler, hibe program stratejisi geliştirme, hibe döngüsü ve paydaşlarla işbirliği ve ortaklık konularında izleyebilecekleri adımların açıklanıyor.
Yazar / Editör:
S. Sevda Kılıçalp Iaconantonio
Yayın Yılı:
2013
Konu:
Sivil Toplum Örgütleri
Yayım Dili:
Türkçe
Yayınlayan:
TÜSEV
Share
06.02.2014

TÜSEV, Vakıfların Hibe Programları için Rehber'ini yayınladı.

TÜSEV tarafından hazırlanan rehberde vakıfların hibe programı oluşturmak ve yönetmek için ihtiyaç duyabilecekleri pratik bilgiler, hibe program stratejisi geliştirme, hibe döngüsü ve paydaşlarla işbirliği ve ortaklık konularında izleyebilecekleri adımların açıklanıyor.
Rehberde Türkiye’de hibe programı olan yedi vakfın (Açık Toplum Vakfı, Bolu Bağışçılar Vakfı, Hayata Artı Vakfı, GençBank (TOG), Sabancı Vakfı, Türkiye Vodafone Vakfı, WWF-Türkiye) hibe programlarını nasıl tasarladıkları, ne şekilde yönettikleri ve nasıl sonuçlar aldıklarına dair paylaşımlar yer alıyor.

Image
YouTube Kanalı
Image
YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı'nda çeşitli eğitimler, sunumlar ve sivil alana dair güncel tartışmalar yer alıyor. Kanalımızı şimdi inceleyin, abone olun.

Mayıs 2023