Ana içeriğe atla
Image
sanat
Share

elele Kültür ve Sanat STÖ Ağ Portalı Hizmetinizde

Türkiye'de hak temelli kültür ve sanat çalışmaları sürdüren aktif sivil toplum örgütlerinin yeni buluşma noktası olan elele Kültür ve Sanat STÖ Ağ Portalı açıldı.

Türkiye'de aktif olarak hak temelli kültür ve sanat çalışmaları sürdüren tüm sivil toplum örgütlerinin kullanımına açık olan ve Kültür ve Sanat Yoluyla Değişim İçin Diyalog (elele) Projesi kapsamında geliştirilen STÖ ağ portalı, bu alanda faaliyet yürüten tüm STÖleri bir araya getirerek aşağıdaki ihtiyaçları kolaylaştırmayı hedefliyor.

Ağa, https://stkagi.elele.eu/ sitesinde yer alan "Hesabım" butonuna tıklayarak kayıt olabilir, iş birliği kurmak istediğiniz alanlarda çağrı yayınlayabilir ve sizinle benzer alanlarda çalışan sivil toplum örgütleriyle iletişim kurabilirsiniz. 

elele Kültür ve Sanat STÖ Ağ Portalı, Portala katılım ve portalın kullanımına dair her türlü ihtiyaçlarınız için [email protected] adresiyle iletişime geçebilirsiniz. Portalda yaygınlaştırmak istediğiniz duyuruları da yine [email protected] adresine iletebilirsiniz.

İlgili Eğitim