Ana içeriğe atla
Image
fon kaynakları 2
Share

Yuvarla

Güncelleme Tarihi
07.10.2020
Yuvarla, online alışveriş sitelerinin sahip olduğu kullanıcı trafiğini kullanarak sivil toplum örgütlerini her gün yüzbinlerce potansiyel bağışçı ile bir araya getirir.
Konu:
Fon Veren:
Alternatif Fon Kaynakları

Yuvarla, Türkiye'deki gönüllülük ve bağışçılık kültürünü yaygınlaştırmaya ve geliştirmeye odaklı bir sosyal girişimdir.

Yuvarla, online alışveriş sitelerinin sahip olduğu kullanıcı trafiğini kullanarak sivil toplum örgütlerini her gün yüzbinlerce potansiyel bağışçı ile bir araya getirir. Özenle seçilen online alışveriş sitelerinin kullanıcı sayıları kadar, bu kullanıcıların bağış yapma potansiyelleri de çok önemlidir. Yuvarla sistemi internetten alışveriş yapma alışkanlığı kazanmış, bağış yapmaya uygun belirli bir sosyo-ekonomik profilin üzerindeki insanlara kolay bir bağış deneyimi yaşatmayı hedefler.

Bağışlardan hizmet bedeli almak yerine faaliyetlerini sürdürmek için gerekli maliyeti ve büyümek için gerekli yatırımı sponsor desteği bularak karşılar. Bu şekilde bağışların yüzde 100’ünün sivil toplum örgütleri için kullanılması sağlanmıştır.

Sivil toplum örgütleri sistemde yer alan online alışveriş siteleri. Sivil toplum örgütleri görüşlerinin uyuşmadığı markalar ile bir araya gelmezler. Yuvarla girişimi ile [email protected] e-posta adresinden iletişim kurulabilir.

Web Sitesi: https://yuvarla.com/

İlgili İçerikler
Image
YouTube Kanalı
Image
YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı'nda çeşitli eğitimler, sunumlar ve sivil alana dair güncel tartışmalar yer alıyor. Kanalımızı şimdi inceleyin, abone olun.

Şubat 2021