Ana içeriğe atla
Image
Mekanda Adalet
Share

MADakademi Buluşmaları 2021: Kuşbakışı, El Yazısı Kent

01.12.2021
MADakademi Buluşmaları, Mekanda Adalet Derneği’nin iki farklı yayınının tanıtım etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Gazeteci, yazar Pınar Öğünç’ün her ikisinin de editörlüğünü üstlendiği beyond.istanbul “Mekânda Adalet ve Edebiyat” sayısı ile on iki yazarın bugünden kent manzaralarını kaleme aldığı Olmayan Kent Kartpostalları adlı öykü kitabı okuyucuyla buluşuyor.

Yer alan yazarların da katılımıyla 4 Aralık 2021 Cumartesi günü saat 17.00’de Postane’de Pınar Öğünç moderatörlüğünde gerçekleştirilecek “Kuşbakışı, El Yazısı Kent” başlıklı etkinlikte beyond.istanbul sayısı yazarlarından Ahmet Ergenç ile Ayşe Çavdar bir konuşma gerçekleştirecekler. Ziyaretçiler söz konusu yayınları Postane Dükkân’dan edinebilecekler.

mad

Etkinlik mekânda bulunamayanlar için eşzamanlı olarak çevrimiçi de yayınlanacak. Postane’deki etkinliğe kayıt olmak için linke tıklayarak formu doldurunuz. Mekân kapasitesi sınırlı olduğundan yalnızca önceden kayıt olmuş izleyiciler içeri alınabilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İlgili Eğitim