Ana içeriğe atla
Image
Herkese Lazım Dersler
Share

102 - STÖ’ler için Örgüt Tasarımı ve Yönetimi

Hakkında

Hepimiz için daha adil, daha eşit, daha erişilebilir bir dünya için nasıl bir değişim yaratmak istediğimizi biliyoruz fakat bu değişim için çıktığımız yolda nasıl daha etkin ve etkili ilerleyebiliriz? 

102- STÖ'ler İçin Örgüt Tasarımı ve Yönetimi farklı tematik alanlarda savunuculuk yapan bizlere bu yolculuğumuzda rehberlik etmesi için tasarlandı. Örgütsel yapımızı ve kapasitemizi tanımlamak ve tasarlamak için gerekli olan temel kavramları ve yöntemleri öğreneceğimiz bu çevrimiçi başlıkta aynı zamanda mevcut ve erişilebilir kaynaklarımızı keşfedecek ve bunları planlama ve yönetme süreçlerine bir giriş yapacağız.

Neler Öğreneceksiniz?
  • Örgütsel kapasiteyi oluşturan bileşenleri öğreneceksiniz,
  • Farklı örgütsel tasarım biçimleri hakkında bilgi edinecek ve örgütünüz için uygun olan tasarımı belirleyebilir hale geleceksiniz,
  • Örgütsel kapasite belirleme yöntemlerini tanıyacak ve bunları kendi örgütünüze uyarlayabilme becerisi elde edeceksiniz,
  • Örgütünüzün kaynaklarını belirleme, planlama ve yönetme konusunda strateji geliştirme becerileri kazanacaksınız.
Ne Kadar Zaman Ayırmalısınız?

Yüz yüze yapılacak 102-STÖ'ler İçin Örgüt Tasarımı ve Yönetimi için 3 gün ayırmanız yeterli. Bu yüz yüze buluşma 04-05-06 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek. 

Eğer 102-STÖ'ler İçin Örgüt Tasarımı ve Yönetimi’ne sadece çevrim içi katılmaya karar verdiyseniz, güzel haber! Belirlenmiş herhangi bir başlama ve bitiş tarihi yok. Tıklamanız yeterli.

Eğitim Detayları
Süre
3 gün
Konum

Ankara

Belge Türü
Katılım Belgesi
Dil
Türkçe
Image
YouTube Kanalı

"Biçilmiş Kaftan" Ismarlama Eğitim Programı

“Biçilmiş Kaftan” Ismarlama Eğitim Programı, sizlerin belirlediği ihtiyaçlar doğrultusunda bizimle birlikte tasarlanan ve planlanan özelleştirilmiş bir kapasite güçlendirme desteği.

Takvim