Ana içeriğe atla
Image
stgm yayınları
Share

STGM Yayınları'ndan Faydalanın

STGM Yayınları, STÖ'lerin ihtiyaçlarına ve araştırmacılara yönelik olarak hazırlandı. Hazırladığımız bütün yayınlara çevrimiçi olarak ulaşabilir, dilerseniz yayınları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

STGM Yayınları Farklı Amaçlar İçin Hazırlanıyor

STGM olarak STÖ'lerin kapasite güçlendirme çalışmalarını desteklemek, sivil alandaki tartışma ve araştırmalara katkı sunmak ve sivil toplumun gündemine giren başlıkları detaylandırmak için kurulduğu 2004'ten beri yayıncılık faaliyetlerine devam ediyoruz.  Kurulduğumuz günden bugüne de dijital teknolojilerin yaygınlaşmasıyla birlikte yayınlarımızı çeşitlendirdik ve STÖ'lerin pratik olarak kullanabileceği rehberlerin yanına genel bilgiler sunmak için bilgi notları da ekledik. Ayrıca TACSO Projesi'nin Kaynak Merkezi olarak TACSO yayınlarını da web sayfasında sivil topluma sunmaya devam ediyoruz. 

Tüm yayınlara buradan ulaşabilirsiniz.

STGM Yayınları Ücretsizdir

Tüm STGM Yayınları'na web sitemizden ulaşabilirsiniz. Baskısı tükenmemiş yayınlarımızı STÖ'lere kargo ücreti dışında ek bir ücret talep etmeden gönderiyoruz.

STGM Yayınlarını çalışmalarınızda kaynak göstererek kullanabilir, elektronik versiyonlarını dilediğiniz gibi yaygınlaştırabilirsiniz.  Ancak yayınların telif hakkı STGM'ye aittir. Bu nedenle yayınların bir bölümü veya tamamı kullanılacaksa kaynak gösterilmesi zorunlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Daha fazla bilgi almak isterseniz [email protected] adresinden bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Share
İlgili Eğitim