Ana içeriğe atla
Image
sanat
Share

“Türkiye - Almanya İlişkilerinde 60.yıl: Remiksler, Sesler, Network! 60 Years Turkey & Germany: Remixes, Sounds, Connections!” başvuruları başladı!

12.11.2021
Online buluşma projesinin bir parçası olarak, Türkiye ve Almanya'dan genç sanatçılar arasında kültürler arası yaratıcı birliktelikler sağlamayı hedefliyoruz. Türkiye & Almanya'da yaşayan genç sanatçılar ile yeni remixler, soundlar, mixler oluşturacağız.

urban culture

Burada yaratılan eserler sonucunda iki ülke arasındaki köprüleri ve farklı kimlikleri yansıtan bir compilation albüm yapacağız. Ayrıca zoom üzerinden yapılacak olan buluşmalarda, alanında profesyonel prodüktör, sanatçı, organizatör, menajer, gençlik çalışanlarıyla tanışma ve işbirlikleri için birçok fırsat olacak.

Kimler katılabilir?

  • Yaratıcı kişiliklerle tanışmak ve birlikte yeni şeyler yaratmak isteyen,  her ülkeden (18-27 yaş arası) insanlar katılabilir.

Ne zaman ve nasıl gerçekleşecek? 

  • Kasım ve Aralık aylarında Zoom üzerinden 6 buluşma organize edilecektir. Buluşma tarihleri belirlenip, bildirilecektir. Workshoplar Türkçe, Almanca ve İngilizce çeviri ile yapılacaktır.

Son başvuru tarihi: 14.11.2021 saat 23:59 

Başvuru formu

Herhangi bir sorunuz olursa [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

urban culture

Proje, Almanya´dan Coach e.V. ve Urban Culture Bridge İnisiyatifi tarafından yapılmaktadır. Ayrıca, Türkiye'den Svaji Artist & Booking Management işbirliği ile düzenlenmektedir.

“60 years turkey & germany: remixes, sounds, connections!” projesi Gençlik Köprüsü Türkiye-Almanya tarafından desteklenmektedir.

Gençlik Köprüsü Türkiye-Almanya, Mercator Vakfı'nın bir girişimidir. Mercator Vakfının girişimiyle: Gençlik Köprüsü Türkiye-Almanya.

#culture #music #sound #remix #beat #germany #turkey
 

İlgili Eğitim