Ana içeriğe atla
Image
iş ilanı
Share

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi  Kampanya Koordinatörü Arıyor

18.06.2022
Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi  Kampanya Koordinatörü pozisyonu için ekip arkadaşı arıyor. İlana son başvuru 17 Temmuz 2022.

Ana sorumluluklar

Strateji ve Planlama: Af Örgütü Türkiye'nin uzun vadeli şube stratejisine uygun olarak, Türkiye Şubesi (AITR) ve Uluslararası Sekreterlik (AIIS) bünyesindeki farklı ekipler ve dış ortaklarla işbirliği içinde, sorumluluğundaki kampanyaların stratejilerini ve eylem planlarını geliştirmek.

Uygulama: Planlı kampanyalar, projeler ve faaliyetler gerçekleştirir. Eylem Planı'ndaki faaliyetlerin koordinasyonunda sınırlı denetim altında, reaktif çalışmalarda ise orta düzey denetim altında çalışır. Kampanyaların varlığından ve etkisinden sorumlu olur. Uluslararası hareketin ve Bölümün politika ve prosedürlerini takip eder ve uygular, gelişimlerine katkıda bulunmak ve takımda uygulamalarına öncülük eder. Tüm faaliyetlerinde bu politika ve prosedürlere uymakla yükümlüdür. Meslektaşlarına, sorumlu oldukları çalışma alanlarındaki ilgili politikaları açıklar.

Raporlama ve Analiz: Bütçeyi izler, sonuçları değerlendirir ve bölüm yöneticisine düzenli olarak rapor verir. Tüm faaliyetlerin durumunun ve sonuçlarının izlenmesi için kampanya faaliyetlerinin etkin bir şekilde raporlanmasını sağlar. Her kampanyadan önce ve sonra bir değerlendirme yapar ve devam eden ve gelecekteki faaliyetlerde öğrenilen derslerden yararlanır.

Beceriler ve Deneyim

  • Gerekli insan hakları bilgisi ve cinsiyet konusunda derinlemesine bilgi tercih edilir.
  • İdeal olarak bir STK'da kampanyalarda ve/veya iletişim projelerinde minimum 3 yıllık kanıtlanmış deneyim.
  • Mükemmel yazılı ve sözlü Türkçe ve İngilizce.
  • Etkili kampanyalar geliştirme, sunma, yönetme ve optimize etme bilgisi ve deneyimi.
  • Organizasyon içinde ve dışında farklı pozisyonlarda ve farklı arka planlara sahip kişi ve gruplarla güçlü yazılı ve sözlü iletişim becerileri ve deneyimi.

Sorumlulukların, becerilerin ve gereken deneyimin tam listesi ve ayrıntılarını görmek için lütfen buradaki iş tanımına tıklayın.

İlgilenen adaylar, lütfen becerilerinizin ve deneyiminizin, bu gönderinin gerekliliklerini nasıl karşıladığını açıklayan bir CV ve bir ön yazıyı (cover letter) (en fazla 500 kelimeden oluşan ayrı bir dosyada) [email protected] adresine, konu satırına REF: CC2201 ibaresini ekleyerek 17 Temmuz 2022'ye kadar (COB) gönderiniz. 

İlgili Eğitim