Ana içeriğe atla

BİRLİKTE Kurumsal Destek Programı Kurumsal Gelişim Modeli ve Özdeğerlendirme Süreci: STÖ’ler için Yönlendirici Rehber

BİRLİKTE Kurumsal Destek Programı Kurumsal Gelişim Modeli ve Özdeğerlendirme Süreci: STÖ’ler için Yönlendirici Rehber, örgütsel yapılarını güçlendirmek için yol kat etmek isteyen STÖ’lere yardımcı olma hedefiyle hazırlandı.
Yayın Tarihi:
Share
Güncelleme Tarihi

Sivil alandaki deneyimimize dayanarak tasarladığımız ve ilk dönemini 2017-2020 yılları arasında uyguladığımız BİRLİKTE Destek Programı için geliştirip uyguladığımız "Kurumsal Gelişim Modeli”ni yakın bir zaman öncesinde yeniden güncelledik ve yeni dönem katılımcılarıyla uygulamaya başladık. Bir önceki dönemden elde ettiğimiz deneyimlerle güncellediğimiz modeli sivil toplum örgütlerine yönlendirici bir rehber olarak yayına hazırladık.

BİRLİKTE tarafından önerilen bu model ve süreç Türkiye’deki hatta dünyadaki pek çok sivil toplum örgütünün kurumsallaşmasında izleyebileceği, biraz meşakkatli ama oldukça etkili bir yol haritasıdır.  Örgütsel yapılarını güçlendirmek için yol kat etmek isteyen STÖ’lere ilham vermesi ve yol göstermesi için hazırlanan rehbere aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. 
 

Image
YouTube Kanalı
Image
YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı'nda çeşitli eğitimler, sunumlar ve sivil alana dair güncel tartışmalar yer alıyor. Kanalımızı şimdi inceleyin, abone olun.

Temmuz 2024