Skip to main content
Image
STGM'den Duyuru
Share

Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi İçin Başvurular Başladı

19.02.2020
Proje döngüsündeki genel ilkeler, sorun ve paydaş analizleri, bütçe, faaliyet planı oluşturma gibi proje yazım ve uygulamasında dikkat etmeniz gereken en önemli konuları ele aldığımız "Proje Döngüsü Yönetimi" eğitimi için başvuru süreci başladı.  12-14 Mart 2020 tarihleri arasında Ankara'da gerçekleşecek olan eğitim başvuruları 2 Mart 2020 Pazartesi saat 17.00'de sona erecek. 
Proje döngüsündeki genel ilkeler, sorun ve paydaş analizleri, bütçe, faaliyet planı oluşturma gibi proje yazım ve uygulamasında dikkat etmeniz gereken en önemli konuları ele aldığımız "Proje Döngüsü Yönetimi" eğitimi için başvuru süreci başladı. 

12-14 Mart 2020 tarihleri arasında Ankara'da gerçekleşecek olan eğitim başvuruları 2 Mart 2020 Pazartesi saat 17.00'de sona erecek. 

Kim başvurabilir?

Eğitime, tüm illerden hak temelli çalışma yürüten STÖ’lerden temsilciler başvurabilirler.
 
STGM olarak eğitim çalışmalarında yerelde savunuculuk faaliyetleri yürüten ve kapasite güçlendirme ihtiyacı duyan küçük ve orta ölçekli STÖ'lere öncelik veriyoruz.
 
Eğitim sürecinin etkin ve verimli ilerleyebilmesi için katılımcı sayısı 20-25 kişi aralığında tutulacaktır ve eğitimlere her bir örgütü temsilen bir kişi kabul edilmektedir. Bunlarla birlikte eğitime başvuracak STÖ temsilcilerinin cinsiyet kimliğinin kadın olması ve örgütlerinin proje geliştirme ve/veya proje yönetimi süreçlerinde görevli olması tercih sebebi olacaktır. 
 
Başvurusu kabul edilen ve eğitime Ankara dışından katılacak olan STÖ temsilcilerinin ulaşım ve konaklama masrafları STGM tarafından karşılanacaktır.
 
 
Ne zaman? Nerede?
 
Proje Döngüsü Yönetimi" eğitimi 12-14 Mart 2020 tarihleri arasında Ankara'da 3 tam gün olarak gerçekleşecektir.  Eğitime Ankara dışından katılacak STÖ temsilcilerinin ulaşım ve konaklama masrafları STGM tarafından karşılanacakken, eğitim başvurusu kabul edilen STÖ temsilcilerinin örgütlerinden ıslak imzalı yetki belgelerini STGM’ye iletmeleri istenecektir. Değerlendirme sonrasında ise  katılımcı değişikliği kabul edilmeyecektir.
 
 
Nasıl başvuru yapılır?
 
Eğitime katılmak isteyen STÖ temsilcilerinin 2 Mart 2020 Pazartesi günü saat 17:00’ye kadar başvuru yapması gerekmektedir. Değerlendirme sonuçları 4 Mart 2020 Cuma günü başvuruda bulunan adreslere e-posta aracılığıyla iletilecektir.
 
Sorularınız için [email protected] adresinden ve 0312 4424262 (Dahili:116) numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
*"Hak temelli yaklaşım, bireyleri hak sahibi özneler olarak tanımlarken, devlet ya da devlet dışı kurumları ise yükümlülük sahipleri olarak belirler. Dayanağını insan hakları ilkeleri ve standartlarından alan hak temelli yaklaşım, bireyleri haklarını talep edebilmeleri ve savunmaları için, kurumları ise haklarla bağlantılı yükümlülüklerini yerine getirmeleri için güçlendirmeyi hedefler."
 

İlgili Dosyalar:

  1. BAŞLIK YOK [PNG] [264.98K]
Share
İlgili Eğitim