Skip to main content
Image
hibe duyurusu
Share

Avrupa için Araştırmacı Gazetecilik Soruşturma Destek Programı

11.06.2020
Avrupa için Araştırmacı Gazetecilik ( IJ4EU) yeni başlamış olan projeler veya mevcut projelerin yeni aşamaları dahil Avrupa'daki yeni sınır ötesi araştırma projelerine finansal destek sağlamak amacıyla hibe çağrısını duyurdu. IJ4EU’nun Araştırma Destek (Investigation Support) programı, yeni sınır ötesi soruşturma projelerine 50 bin euroya kadar hibe sağlıyor. Program kapsamında araştırmacı gazeteciler ekip olarak 5 bin – 50 bin Euro arasında hibe alabilecekler, programın 2020 toplam bütçesi ise 800 bin Euro. Programının ikinci dönemi için son başvuru tarihi 18 Eylül 2020.
Avrupa için Araştırmacı Gazetecilik ( IJ4EU) yeni başlamış olan projeler veya mevcut projelerin yeni aşamaları dahil Avrupa'daki yeni sınır ötesi araştırma projelerine finansal destek sağlamak amacıyla hibe çağrısını duyurdu. IJ4EU’nun Araştırma Destek (Investigation Support) programı, yeni sınır ötesi soruşturma projelerine 50 bin euroya kadar hibe sağlıyor.
 
Program kapsamında araştırmacı gazeteciler ekip olarak 5 bin – 50 bin Euro arasında hibe alabilecekler, programın 2020 toplam bütçesi ise 800 bin Euro.
 
Programının ikinci dönemi için son başvuru tarihi 18 Eylül 2020.
 
Program hakkında detaylı bilgi ve  uygunluk kriterleri için lütfen web sitesini inceleyiniz.
Share
Related Contents