Ana içeriğe atla
Image
Kapasite
Share

Sivil Toplum Kapasite Güçlendirme Merkezi Projesi

Yeni bir dönemi, yeni bir içerikle başlattık. 2021 yılı Şubat ayı başında, “Sivil Toplum İçin Kapasite Geliştirme Merkezi” projemiz Avrupa Birliği’nin finansal desteği ile başladı.

Her şeyin hızla değiştiği dünyamızda, sivil toplumun değişimi öngörerek, sürecin yönetiminde etkili olması ve geleceğini birlikte biçimlendirmesi amacıyla dört yıllık bir program hazırladık. Sivil toplumun ortak bir gelecek talebini, hep birlikte söze dökmek niyetindeyiz.  

Projemiz kapsamında örgütsel kapasite güçlendirme eğitimleri; tanışıklıkları güçlendiren buluşmalar; değişimi öngörme ve yönetme becerilerinin gelişmesine yönelik deneyim fırsatları; gelecek nesillerin dillerini, beklentilerini, algılarını anlamaya yönelik çalışmalar planladık. Yeni planladığımız faaliyetlerimizin yanında, STGM’nin vazgeçilmezi olan STÖ’lere teknik ve hukuki konulardaki desteklerimiz, STGM Destek Noktası altında sürecek.     

Projemizde İnsan Kaynağını Geliştirme Vakfı (İKGV) ile kurduğumuz ortaklık, Uluslararası Çocuk Merkezi (ICC) ve Cinsiyet Eşitliği İzleme Derneği (CEID) ile iştirakçi düzeyinde oluşturduğumuz işbirliklerinin, STGM’ye yeni dönemde, yeni ufuklar kazandıracağına inanıyoruz.  

Image
STGM Stüdyo

STGM Stüdyosu

Video içerikleri üretmek isteyen STÖ’ler için iyi bir haberimiz var. Ofisimizdeki stüdyomuzda video çekimlerinizi gerçekleştirebilir ve kurgu desteği alabilirsiniz. 

Öne Çıkanlar
Tümünü Gör

Haziran 2024