Ana içeriğe atla
Image
stok büyüyen
Share

402 - Gönüllülerle İlişkiler

Eğitim Hakkında

Sivil toplum örgütleri, ortak bir amaç etrafında bir araya gelip iç hukuk oluşturmuş gönüllülerden oluşur. Ancak, örgütler geliştikçe ve kurumsal yapıları genişledikçe düzenli insan kaynağına ihtiyaç duyarlar. Bu insan kaynağını üyeler ya da destekçilerden oluşan gönüllülerin yanı sıra profesyonel çalışanlar oluşturur. 

Ülkemizde yaklaşık her üç sivil toplum örgütüne bir ücretli çalışan düştüğü göz önüne alındığında, gönüllülerin sivil toplum örgütleri için ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşılacaktır. Fakat, gönüllülerle birlikte etkin bir şekilde çalışmak başta gönüllülüğün tanımından başlamak üzere önemli durakların iyi planlanmasını gerekli kılıyor. 

402-Gönüllülerle İlişkiler dersi, dünyada ve ülkemizde hali hazırda var olan gönüllülük uygulamaları hakkında bilgi vermek ve sivil toplum örgütlerinin kendi ihtiyaçlarına yönelik gönüllü programları tasarlamalarına katkı sunmak amacıyla hazırlandı.

Ne Kadar Zaman Ayırmalısınız?

Yüz yüze yapılacak “402 - Gönüllülerle İlişkiler” dersi için 3 gün ayırmanız yeterli. Bu yüz yüze eğitim 11-12-13 Ocak 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek. 

Bu dersin çevrimiçi destekleyici içeriklerini tamamlamak için bu linke tıklayınız.

Programına Al
Programına Al
Eğitim Detayları
Konum

Ankara

Belge Türü
Katılım Belgesi
Dil
Türkçe
Image
YouTube Kanalı

"Biçilmiş Kaftan" Ismarlama Eğitim Programı

“Biçilmiş Kaftan” Ismarlama Eğitim Programı, sizlerin belirlediği ihtiyaçlar doğrultusunda bizimle birlikte tasarlanan ve planlanan özelleştirilmiş bir kapasite güçlendirme desteği.

Eğitim Takvimi