Ana içeriğe atla
Image
techsoup
Share

TechSoup Türkiye Yazılım Bağış Programı

TechSoup Global dünyada 65'ten fazla ülkede sivil toplum örgütlerine yönelik yazılım bağış programını yürütüyor.
Image
TechSoup Türkiye Logo

TechSoup, dünya genelinde kar amacı gütmeyen kuruluşların çalışmalarının etkisini artırmak için teknolojiye erişimlerini destekleyen San Francisco merkezli kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. TechSoup ağının yerel bir partneri olarak STGM, TechSoup Türkiye olarak Türkiye'deki STÖ'lere yönelik teknoloji bağışı programlarını yürütüyor. Bağış programı kapsamında sivil toplum örgütleri pek çok firmanın yazılım ve bulut çözümlerine erişebiliyor. Bu servislerden bazıları tamamen ücretsiz olurken bazı servisler için global olarak belirlenen idari ücretlerin ödenmesi veya indirimler söz konusu olabiliyor. Fiyat politikası şirketler ve TechSoup Global tarafından belirleniyor.

TechSoup Türkiye Yazılım Bağış Programı'ndan Kimler Faydalanabilir?

Öncelikle Türkiye'de kayıtlı bir dernek, vakıf veya kar amacı gütmeyen kooperatif olmanız gerekiyor. Okullar, şirketler ve kar amacı güden kooperatifler bu bağıştan yararlanamıyor. 

TechSoup Türkiye Yazılım Bağış Programı'na kaydınızı gerçekleştirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Önce bir kişi olarak kaydolmanız, daha sonra STÖ'nüzü kaydetmeniz gerekiyor. STÖ  Kaydınızla birlikte güncel bir faaliyet belgesi ve onaylı tüzüğünüzü iletmeniz gerekli. 

TechSoup Türkiye tarafından yapılacak değerlendirmede çalışma alanınıza göre global olarak belirlenmiş bir kod size tanımlanıyor. Buna göre hangi bağış veya indirim programlarından faydalanabileceğinizi görebiliyorsunuz.

TechSoup Türkiye Yazılım Bağış Programı ile ilgili sorularınız için [email protected] adresine yazabilir, mesai saatleri içerisinde +90 530 939 30 83 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

İlgili Eğitim
İlgili İçerikler