Ana içeriğe atla
Image
techsoup yeni
Share

Techsoup'la yazılım bağış programlarından faydalanın

TechSoup Global ağının yerel bir partneri olarak Türkiye’de Microsoft, Bitdefender ve Google gibi şirketlerin kar amacı gütmeyen kuruluşlara yönelik teknoloji bağışı programlarını yürütüyoruz. Bu programlar, Microsoft, Bitdefender ve Google gibi şirketlerin yazılımlarına indirimli veya ücretsiz erişim imkanı tanıyor. Techsoup'taki bazı temel yazılım araçları şöyle: 

Microsoft Yazılımları

  • Microsoft Office Standard

Microsoft Office Standard ile PowerPoint, Excel ve Word uygulamalarına kalıcı olarak sahip olabilir, bilgisayarınıza yükleyip kullanabilirsiniz. 

  • Microsoft 365 İş Ekstra

Microsoft 365 İş Ekstra ile ise hem Teams, OneDrive, Outlook gibi bulut uygulamalarını hem de güçlü güvenlik özellikleriyle Office'in indirilebilir uygulamalarını kullanabilirsiniz.

  • Windows Pro Full Operating System

Personel bilgisayarlarınız için Microsoft'un en son işletim sistemini edinin. Bu sistem hibrit çalışma düzeni göz önünde bulundurularak üretilmiştir ve üretkenliği ve odaklanmayı artırmak için tasarlanmış özellikler sunar. Ayrıca, gelişmiş şifreleme ve veri korumanın yanı sıra, güvenlik tehditleri arttıkça güncel kalan sistem güvenliğini de içerir.

Diğer Yazılımlar ve Hizmetler

  • Asana

Asana, proje yönetimi ihtiyaçlarınız için bir projenin her adımını planlamanıza ve tüm projeleri tek yerden yönetmenize yardımcı olur. Ekip arkadaşlarınıza görev atayabilir ve ekip erişimi için gerekli dosyaları paylaşabilirsiniz. Bağış toplama faaliyetlerini planlamak, hibe çıktılarını yönetmek veya bir iletişim takvimi oluşturmak için kullanabilirsiniz. 

  • Bitdefender

Bitdefender, Windows ve Mac bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda güvenliği artırmak için kar amacı gütmeyen kuruluşlara antivirüs ve güvenlik yazılımı sunmaktadır. 

  • Box.org

Box, çevrimiçi bir depolama, paylaşım ve işbirliği hizmetidir. iOS, Android ve Windows için kullanışlı uygulamalar da dahil olmak üzere herhangi bir platformu kullanarak dosyalara her yerden erişmenizi sağlar. Box'ta paylaştığınız tüm dosyalar masaüstünüzle güvenli bir şekilde senkronize edilebilir ve Box'ta paylaşılan belgeler gerçek zamanlı olarak güncellenir.

  • DocuSign

Evrakları imzalatmanın zorluğuyla mücadele etmenin çözümünü DocuSign'da bulabilirsiniz. İmzaya ihtiyacınız olan kişiye bir bağlantı göndermeniz yeterli olacaktır.  Gönderdiğiniz kişi elektronik belgeyi kolaylıkla imzalayabilir. DocuSign kullanılarak oluşturulan e-imzalar, kağıt ve kalemle yazılanlar kadar geçerlidir.

  • Hootsuite

Hootsuite, birden fazla platformda içerik planlamak ve oluşturmak için kullanılabilecek bir sosyal medya yönetim aracıdır. Planlanmış tüm sosyal medya gönderilerinizi ve etkileşim ölçümlerinizi tek bir kontrol panelinde görüntüleyebilirsiniz. Hootsuite ayrıca paylaşım yapmak için en iyi zaman hakkında veri toplamanıza ve ilgili trendleri takip etmenize olanak sağlar.

  • Slack

Slack kullanarak ekibiniz, gönüllüleriniz ve yararlanıcılarınızla düzenli olarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Mesajlaşmak amacıyla, görüntülü ve sesli aramalar yapmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca Google Drive, Microsoft Outlook ve Zoom gibi birçok araçla da entegre olarak tüm bildirimlerinizi tek bir yerden alabilirsiniz.

TechSoup programı sayesinde sivil toplum örgütleri bu yazılım ve hizmetlerden faydalanarak dijital kapasitelerini artırabilir ve daha verimli çalışabilirler.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin: https://www.techsoupturkiye.org.tr

İlgili Eğitim