Ana içeriğe atla
Image
sivil sesler
Share

Festival Zamanı: Katılım, İyilik, Güzellik Sivil Sesler Festivali’nde 

01.08.2022
Daha iyi bir dünyanın mümkün olduğunu düşünenler, değişim için hayal kuranlar, birlikte değiştirmek için yola çıkanlar ve Türkiye'nin dört bir yanından sivil toplum örgütleri Sivil Sesler Festivali'nde bir araya geliyor.

Türkiye’den, dünyanın çeşitli yerlerinden hak temelli çalışan örgütleri ve aktivistleri bir araya getiren Sivil Sesler Festivali’nin beşincisi bu yıl 30 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında Ankara'da düzenlenecek.

Bu yıl beşincisini düzenleyeceğimiz Sivil Sesler Festivali’nde Sivil Toplum Sensin: katılım, iyilik, güzellik #Seninsesinde! diyerek yan yana geleceğiz.

İki gün sürecek festival yurt içi ve yurt dışından konuklarla sivil toplumun gündemine giren konuların konuşulacağı paneller, STÖ’lerin düzenlediği atölyeler, etkinlikler, çeşitli sergiler ve sahne performanslarına ev sahipliği yapacak.

Festivali birlikte kurgulayalım

Farklı çalışma alanlarından gelen sivil toplum örgütlerinin deneyimlerini, birikimlerini, çalışmalarını ve hayallerini paylaşabilecekleri çok sesli bir koro olarak hayal ettiğimiz Sivil Sesler Festivali’nde festival programını da katkılarınızla  oluşturmak istiyoruz. 

Bu yılki Sivil Sesler Festivali'nde ne olsa sizi mutlu eder? Festivalde kimleri görmek, neleri dinlemek istersiniz bize buradan yazın. 

Festivale başvurun!

Dünya daha iyi, daha güzel bir yer olacaksa bunun “sivil toplum sayesinde” olacağına olan inancımızla STÖ’leri emekleriniz sayesinde nelerin değiştiğini anlatmak, sesinizi daha fazla insana duyurmak, çalışmalarınızı paylaşmak için festivalimize davet ediyoruz. Gelin, rengarenk seslerimiz birbirinde çoğalsın!

Festival başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 

Festivale son başvuru tarihi: 31 Ağustos 2022 Çarşamba saat 23.59. Değerlendirme sonrasında örgütlere 19 Eylül 2022 Pazartesi günü e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.

Yapılacak olan değerlendirmeye göre seçilen STÖ temsilcilerinin ( en fazla 2 kişi) konaklama ve yol masrafları STGM tarafından karşılanacaktır.  Festival ile ilgili gelişmeleri www.sivilsesler.org adresinden takip edebilir, [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Eğitim