Ana içeriğe atla
Image
fon kaynakları 2
Share

Fon Sağlama Ağı (The Funding Network)

Güncelleme Tarihi
07.10.2020
Fon Sağlama Ağı (TFN) sosyal değişim projelerine fon sağlamak isteyen bireyleri bir araya getirir. Öncelikli olarak insan hakları, çevre, sağlık, eğitim, iklim değişiklikleri ve çatışma önleme projelerini destekler.
Konu:
Fon Veren:
Alternatif Fon Kaynakları

TFN, sosyal değişim projelerine fon sağlamak isteyen bireyleri bir araya getirir. Özellikle küçük çaplı ve fon sağlanması zor projelere fon yaratmayı hedefler. Birçok fon kurumunun aksine, temel ve idari giderler için de destek sağlar. 

Sivil toplum örgütlerinin Fon Sağlama Ağı içinde yer almak için internet sitesi üzerinden kayıt yaptırması gerekir. Kayıt sağlayan kurumlar daha sonra proje başvuru metnini sunabilirler. 

Seçim komitesi başvuran projeler içinden bir eleme yaparak projeleri fon sağlayacılara (donörlere) sunarlar. Fon sağlayıcılar kendi ilgi alanlarına göre projeleri seçerler.  Bir projeye sağlanan maksimum fon 5.000 İngiliz Sterlini’dir.

Fon Sağlama Ağı ile [email protected] e-posta adresinden İngilizce olarak iletişim kurulabilir. 

Image
YouTube Kanalı
Image
YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı'nda çeşitli eğitimler, sunumlar ve sivil alana dair güncel tartışmalar yer alıyor. Kanalımızı şimdi inceleyin, abone olun.

Eylül 2022