Ana içeriğe atla
Image
fon kaynakları 2
Share

T.C. İçişleri Başkanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı: PRODES

Güncelleme Tarihi
İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü Program kapsamında STÖ'lerin kapasitelerinin geliştirilmesi, kamu ile olan ilişkilerinin artırılması ve karar alma mekanizmalarına aktif katılım sağlanması amacıyla STÖ'lerin projelerine destek vermektedir.
Konu:
Fon Veren:
Devlet Kurumları

Program Hakkında

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü  2010 yılından itibaren Sivil Toplum Örgütleri için Proje Yardımları Programı (PRODES) yürütmektedir. Program kapsamında STÖ'lerin kapasitelerinin geliştirilmesi, kamu ile olan ilişkilerinin artırılması ve karar alma mekanizmalarına aktif katılım sağlanması amacıyla STÖ'lerin projelerine destek verilmektedir. Program kapsamında her yıl açık başvuru çağrısı yayınlanmaktadır. 

Öncelikli Alanlar

Program kapsamında STÖ'lerin kapasitelerinin geliştirilmesi, kamu ile olan ilişkilerinin artırılması ve karar alma mekanizmalarına aktif katılım sağlanması amacıyla STÖ'lerin projelerine destek verilmektedir. 

Her başvuru çağrısında, o çağrının öncelikleri açıklanmaktadır.

Başvuru Hakkında

Başvuru Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü web sitesinde bulunan PRODES sistemi üzerinden internet üzerinden yapılmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi: https://www.siviltoplum.gov.tr/proje-destek-sistemi-prodes

Web Sitesi: https://www.siviltoplum.gov.tr/

İletişim

E-posta: [email protected]

Image
YouTube Kanalı
Image
YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı'nda çeşitli eğitimler, sunumlar ve sivil alana dair güncel tartışmalar yer alıyor. Kanalımızı şimdi inceleyin, abone olun.

Haziran 2024