Ana içeriğe atla
Image
stö akademi
Share

Akademisyen/Araştırmacı Veritabanı

STGM, sivil toplum alanını güçlendirmek için farklı başlıklarda faaliyetler yürütüyoruz. STGM'nin çalışma alanlarından birini de akademik alandaki üretimin sivil toplumla buluşmasını sağlamaya yönelik çalışmalar oluşturuyor. Akademik üretimin üniversite sınırlarından dışarı taşınmasına ve sivil alanla buluşmasına katkı sunmak, akademi ve sivil toplum örgütleri arasındaki ilişkiyi güçlendirme

Akademisyen/Araştırmacı Veritabanı, Türkiye’deki sivil toplum örgütleri ve akademi arasındaki bağın güçlenmesine katkı sunmak ve sivil toplum aktörlerini akademik alandaki paydaşlarıyla buluşturmak hedefiyle hayata geçirildi. 
Akademi ile yeni iş birlikleri ve ortaklıklar oluşturmak isteyen STÖ’ler çalışmalarına başlamadan önce Akademisyen/Araştırmacı Veritabanını inceleyebilirler. 

Sorumluluk Reddi

STGM, Akademisyen/Araştırmacı Veritabanına girişi gerçekleştirilen bilgileri doğrudan bireylerden almaktadır. İletilen ve veritabanına eklenen bilgilerin doğruluğu, her ne kadar STGM tarafından kontrol edilse dahi, STGM bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir garanti verememektedir. Bu noktada STGM ihtiyaç duyulması halinde bireylerin/kurumların veritabanı bünyesindeki bilgilerin doğruluğunu kontrol etmesini önermektedir. STGM verilere dayanılarak alınan/alınacak kararlar ile ilgili mesuliyet kabul etmemektedir.