Ana içeriğe atla
Image
Gençlik
Share

Avrupa Fırsatları Gençlik Bilgilendirmesi Kampı Başlıyor

Türkiye’nin 21 farklı şehrinde faaliyetlerini sürdüren Sivil Yaşam Derneği’nin de koordinatörlerinden olduğu, Mersin’de düzenlenecek olan “Gençlere Yönelik Avrupa Fırsatları ve Destek Mekanizmaları” kampında hem eğlenmek hem de öğrenmek için bir araya gelmeye hazır mısınız?

23-26 Eylül tarihlerinde Eurodesk Türkiye temas noktaları olan: Mersin Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu, Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Sivil Yaşam Derneği (SİYAMDER) koordinasyonu ve işbirliği ile Mersinde yapılması planlanan kampa ilişkin detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.  

  • Kamp kontenjanı 90 kişi ile sınırlıdır. 
  • Başvurunuzun değerlendirmeye alınabilmesi için başvuru tarihi itibarıyla 18-30 yaş arasında olmanız gerekmektedir.
  • Kamp sadece erkek katılımcılara yönelik olarak düzenlenecektir. Kadın katılımcılar için yapılacak kamp tarihi ilerleyen zamanlarda açıklanacaktır.
  • Kamp 3 gece konaklamalı olacaktır. Katılımcıların konaklama ve yemek masrafları organizatörler tarafından karşılanacaktır.
  • Katılım tüm illerden gençlere açıktır. Mersin dışından katılacak katılımcılar için ulaşım masrafı karşılanmamaktadır.

Eğer siz de Gençlere Yönelik Avrupa Fırsatları ve Destek Mekanizmaları Kamp’ı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve katılmak istiyorsanız başvuru linkini inceleyip başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 14.09.2022
Başvurular için: https://bit.ly/3RK8idJ

İlgili Eğitim