Ana içeriğe atla
Image
plan
Share

Kaçıranlar Üzülmesin: STOK 200- Herkes Plan Sever Yüz Yüze Eğitim Programı Bir Kez Daha Başlıyor

Avrupa Birliği tarafından desteklenen Sivil Toplum Kapasite Güçlendirme Merkezi Projemiz kapsamında STOK 200- Herkes Plan Sever’in yüz yüze eğitim programına bir kez daha başlıyoruz.

Stratejik yönetim yaklaşımını öğrenmek, hatırlamak ve uygulamak isteyen STÖ temsilcileri için tasarlanan ve 4 aylık bir süreci kapsayan bu buluşmaya  24 Aralık 2023 Pazar saat 23.59'a kadar başvuru yapabilirsiniz.

STOK 200- Herkes Plan Sever yüz yüze eğitim programı yalnızca STÖ temsilcilerine açık olacaktır.

Ne Öğreneceksiniz?

200- Herkes Plan Sever içerisinde durum analizi, değerlendirme, hedef ağacı, izleme, değerlendirme, mantıksal çerçeve, proje döngüsü, planlama, stratejik plan, gösterge, paydaş analizi, proje yönetimi, sorun ağacı, bütçe yönetimi, hibeler ele alacağımız kavramlardan sadece birkaç tanesi…

Ocak- Nisan 2024 arasındaki 4 aylık bir süreci kapsayan bu eğitim programının tek bir başvuru formu var. Bu tek başvuru ile 4 derse birden başvurmuş olacaksınız. Her bir ders için ayda 3 gün ayırmanız yeterli. Başvurunuz kabul edilirse tüm derslere katılmanız gerekiyor. 

Planlanan derslerin tarihleri şöyle;

10-11-12 Ocak 2024

201- Stratejik Plan Yönetimi

7-8-9 Şubat 2024

202- Proje Döngüsü Yönetimi 

6-7-8 Mart 2024

203- İzleme ve Değerlendirme

3-4-5 Nisan 2024

204- Proje Yönetimi

 

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Nasıl Başvurabilirsiniz ?

200- Herkes Plan Sever yüz yüze eğitim programına başvurmadan önce bizim tavsiyemiz STOK Öğrenme Platformu’nda yer alan 200- Herkes Plan Sever’e ait çevrim içi içerikleri tamamlamanız. Başvurunuzu yaptığınız sırada STOK Öğrenme Platformu’ndaki çevrim içi içerikleri bitirmiş olmanız size öncelik sağlayacaktır. 

Son başvuru tarihi  24 Aralık 2023 Pazar saat 23:59. 

Tüm eğitimler Ankara’da düzenlenecektir. Ankara dışından gelen katılımcıların konaklama ve yol masrafları STGM tarafından karşılanacaktır. Son başvuru tarihini takip eden 10 gün içinde başvuru değerlendirme süreci tamamlanacak ve başvurunuzla ilgili bir yanıt alacaksınız. Başvurunuzun kabul edilmesi durumunda, temsil ettiğiniz örgütün yönetim yapısından, tüm programa örgütünüz adına katılımınızı desteklediklerini belirten bir “destek mektubu” isteneceğini de hatırlatalım. 

STOK 200-Herkes Plan Sever hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayınız. 

 

 

 

Share
İlgili Eğitim