Ana içeriğe atla
Image
Faaliyet
Share

'Sivil toplumla 7 dakika' etkinliğine davetlisiniz!

Hrant Dink Vakfı Sivil Toplumu Güçlendirme Hibe Programı’ndan destek alan sivil toplum kuruluşlarının proje serüvenlerini, karşılaştıkları zorluklara buldukları yaratıcı çözümleri konuşacağımız, merak ettiklerinizi sorabileceğiniz ve kurumları yakından tanıma imkanı bulacağınız ‘Sivil toplumla 7 dakika’ etkinliğine davetlisiniz.

Türkiye’de kadınların ve kadın haklarının güçlenmesi için uzun yıllardır emek veren Nebahat Akkoç’un açış konuşmasıyla başlayacak etkinlik 5-6 Mayıs tarihinde çevrimiçi olarak yapılacak. 

HRANT DRİNK

Ankara, Bitlis, Diyarbakır, Hakkâri, İstanbul, İzmir ve Kars’ta çalışmalar yürüten; ortak hedefleri ayrımcılıkla mücadele olan, azınlık hakları, çocuk ve gençlik çalışmaları, ekolojik haklar, toplumsal cinsiyet, göç ve mülteci çalışmaları, insan hakları, kültürel çalışmalar, hafıza ve medya alanlarında faaliyetlerini sürdüren 14 sivil toplum kuruluşunun bu alanda faaliyet gösterenlere de ışık tutabilecek özgün hikayelerini dinleyeceğimiz etkinlikte sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. 

Etkinlik 5 Mayıs Çarşamba ve 6 Mayıs Perşembe saat 10.00 – 12.30 arası çevrimiçi olarak Zoom üzerinden yapılacaktır.

Etkinlikte Türkçe ve İngilizce simultane çeviri yapılacaktır.

Etkinlik Vakfın Facebook ve Twitter hesaplarından Türkçe, YouTube kanalından Türkçe ve İngilizce dilinde canlı yayınlanacaktır.

Zoom üzerinden yapılacak etkinlikte aktif olarak yer almak ve katılımcılara sorular sormak için kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Programı ve kurumların projelerini incelemek için lütfen tıklayınız

İlgili Eğitim