Ana içeriğe atla
Image
STGM'den Duyuru
Share

STÖ’ler için Uzaktan Eğitim Planlama Webinarına Davetlisiniz

08.04.2020
STGM olarak, korona günlerinde çalışmalarını eve taşımak durumunda kalan ve  uzaktan eğitim yürüten ve/veya yürütmeyi gündemine almış olan sivil toplum örgütlerine çalışmalarında destek olmak hedefiyle "STÖ’ler için Uzaktan Eğitim Planlama” webinarı düzenleyeceğiz.  14 Nisan 2020 Salı günü 15:00-16:00 saatleri arasında düzenleneceğimiz webinar Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve yürütücüsü olduğumuz Kaynak Merkezi Projesi Kapasite Geliştirme Koordinatörü Burçak Özoğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek.

STGM olarak, korona günlerinde çalışmalarını eve taşımak durumunda kalan ve  uzaktan eğitim yürüten ve/veya yürütmeyi gündemine almış olan sivil toplum örgütlerine çalışmalarında destek olmak hedefiyle "STÖ’ler için Uzaktan Eğitim Planlama” webinarı düzenleyeceğiz. 

14 Nisan 2020 Salı günü 15:00-16:00 saatleri arasında düzenleneceğimiz webinar Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve yürütücüsü olduğumuz Kaynak Merkezi Projesi Kapasite Geliştirme Koordinatörü Burçak Özoğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek.

Webinar’da hangi konular ele alınacak?

  • Uzaktan eğitim yüz yüze eğitimden hangi açılardan farklıdır?
  • Uzaktan eğitimin temel tasarım aşamaları nelerdir?
  • Bu aşamaları tasarlarken hangi başlıklar, nasıl ele alınmalıdır?

Webinar’a nasıl katılabilirsiniz?

Webinar 14 Nisan 2020 Salı günü Türkiye saatiyle 15.00’te başlayacak. "STÖ’ler için Uzaktan Eğitim Planlama" webinarına katılmak isteyenler oturum başlama saatine kadar sisteme kaydolabilirler. Aynı anda 300 kişinin katılabildiği webinara, herhangi bir eleme olmadan, ilk bağlanan 300 katılımcının erişimi sağlanacak.

Kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Webinara kayıt olmadan önce lütfen dikkatlice okuyunuz.

  • Kayıt bağlantısında yer alan First Name (ad), Last Name (soyad), E-Mail Address (E-posta Adresi) bölümleri ile altında bulunan diğer soruları lütfen doldurun ve en aşağıda bulunan “Register” bağlantısına tıklayarak kaydınızı tamamlayın.
  • Eğitim günü webinara bağlanabileceğiniz adres e-postanıza gönderilecektir. E-posta elinize ulaştığında gelen bağlantıya tıklayınız. Bu işlem sonrasında Zoom yazılımı otomatik olarak yüklenecektir. Yüklemeden sonra webinar gün ve saatinde eğitime katılım gösterebilirsiniz. Uygulamayı indirdiğiniz halde webinar’a otomatik olarak yönlendirilmediğiniz takdirde Meeting ID kısmına 132-781-649 kodunu girerek toplantıya giriş yapabilirsiniz.
  • Kullanılan cihaz ve yazılımlardaki farklı saat dilimlerine bağlı olarak otomatik uyarı servisleri zaman zaman doğru çalışmayabiliyor. Bu nedenle webinarın Türkiye saatiyle 15.00’da başlayacağını lütfen unutmayın.

Sorularınız için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İlgili Dosyalar:

  1. BAŞLIK YOK [PNG] [2.11M]
Share
İlgili İçerikler