Ana içeriğe atla
Image
stok
Share

Kaçıranlar üzülmesin: STOK Herkes Plan Sever Yüz Yüze Eğitim Programı Bir Kez Daha Başlıyor

01.02.2023
Avrupa Birliği tarafından desteklenen Sivil Toplum Kapasite Güçlendirme Merkezi Projemiz kapsamında STOK Herkes Plan Sever yüz yüze eğitim programına bir kez daha başlıyoruz. 

Stratejik yönetim yaklaşımını öğrenmek, hatırlamak ve uygulamak isteyen STÖ temsilcileri için tasarlanan ve 4 aylık bir süreci kapsayan bu eğitim programına 19 Şubat 2023 Pazar saat 23:59'a kadar başvuru yapabilirsiniz.

STOK 200- Herkes Plan Sever yüz yüze eğitim programı Ankara'da Mart, Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında  haftada 3 gün olacak şekilde düzenlenecektir.

Planlanan derslerin tarihleri şöyle;

8-9-10 Mart 2023 201- Stratejik Plan Yönetimi
12-13-14 Nisan 2023 202- Proje Döngüsü Yönetimi 
10-11-12 Mayıs 2023 203- İzleme ve Değerlendirme
14-15-16 Haziran 2023 204- Proje Yönetimi

 

Eğitim programına başvurmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Eğitim programının tek bir başvuru formu vardır ve bu formla birlikte 4 derse birden toplu olarak başvurmuş olacaksınız.

Başvuru için tıklayın

STOK 200- Herkes Plan Sever yüz yüze eğitim programı yalnızca STÖ temsilcilerine açık olacaktır.

Ne Öğreneceksiniz?

STOK 200- Herkes Plan Sever eğitimleri içerisinde durum analizi, değerlendirme, hedef ağacı, izleme, mantıksal çerçeve, proje döngüsü, planlama, stratejik plan, gösterge, paydaş analizi, proje yönetimi, sorun ağacı, bütçe yönetimi, hibeler ele alınacak kavramlardan sadece birkaçı.

Nasıl Başvurabilirsiniz ?

Herkes Plan Sever’in yüz yüze programına katılmak istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız yeterli. Başvuru yapabilmek için ilk olarak STOK Öğrenme Platformu’na kaydolmanız gerekiyor. Sisteme buradan kayıt olduktan sonra kalan adımları takip ederek başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Başvurunuzu yaptığınız sırada STOK Öğrenme Platformu’ndaki çevrim içi içerikleri bitirmiş olmanız size öncelik sağlayacaktır.  

Son başvuru tarihi: 19 Şubat 2023 Pazar saat 23:59

Eğitime başvurusu kabul edilen STÖ temsilcilerinin ulaşım ve konaklama masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

Son başvuru tarihini takip eden 10 gün içinde başvuru değerlendirme süreci tamamlanacak ve başvurunuzla ilgili bir yanıt alacaksınız. Başvurunuzun kabul edilmesi durumunda, temsil ettiğiniz örgütün yönetim yapısından, tüm programa örgütünüz adına katılımınızı desteklediklerini belirten bir “destek mektubu” isteneceğini de hatırlatalım.  

STOK 200-Herkes Plan Sever eğitimleri hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayınız. 

 

İlgili Eğitim