Ana içeriğe atla
Image
kaynak merkezi
Share

STÖ Kaynak Merkezi

Sivil toplum örgütlerinin ihtiyaç duyduğu tüm konularda sivil toplum örgütlerinin yanında olmak üzere kurgulanan STÖ Kaynak Merkezi Projesi, sivil toplum örgütlerinin güçlenmelerini sağlamak, etkilerini artırmak ve varoluşlarını desteklemek için başta örgütsel ve dijital kapasite geliştirme olmak üzere çeşitli başlıklarda çalışma yürütüyor.

2018 yılının Ocak ayında yola çıkan on beş yılı aşkın deneyimimizin ürünü olan STÖ Kaynak Merkezi, sivil toplum örgütlerinin yaşayabilecekleri olası problemleri çözmek için onlara ihtiyaç duydukları gücü veren, çözüm için bilgi ve beceri kazandıran bir kaynak tasarlandı. 

Avrupa Birliği tarafından desteklenen  ve örgütlerin kapasitelerini bütüncül bir yaklaşımla desteklemeyi hedefleyen STÖ Kaynak Merkezi’nde kapasite geliştirme çalışmaları çerçevesinde, örgütlerin verimliliği için kurumsal kapasite, etkinliği için tematik kapasite ve sürdürülebilirlikleri için finansal kapasite desteği sunuluyor.

Share
Image
STGM Stüdyo

STGM Stüdyosu

Video içerikleri üretmek isteyen STÖ’ler için iyi bir haberimiz var. Ofisimizdeki stüdyomuzda video çekimlerinizi gerçekleştirebilir ve kurgu desteği alabilirsiniz. 

Öne Çıkanlar
Tümünü Gör

Temmuz 2024