Ana içeriğe atla
Image
Birlikte yaka pinleri
Share

Birlikte Yerel STÖ’ler Kurumsal Destek Programı

10.09.2020
BİRLİKTE: Yerel STÖ’ler Kurumsal Destek Programı, STGM’nin 2004’den bu yana sivil toplum örgütlerine yönelik uyguladığı hibe programları, kapasite geliştirme destekleri ve ihtiyaç belirleme çalışmalarından yola çıkarak tasarladığı, yerel sivil toplum örgütlerine yönelik hem kurumsal hibe hem de kurumsal gelişim için mentorluk bileşenlerini içeren iki yıllık geniş kapsamlı bir destek programıdır.

BİRLİKTE Destek programı AB tarafından desteklenen ve STGM tarafından yürütülen “Yerel Sivil Toplum Örgütleri için Stratejik Kapasite Geliştirme” hibe projesi kapsamında bir alt-hibe uygulaması olarak yürütülmektedir.

BİRLİKTE: Yerel STÖ’ler Kurumsal Destek Programı, STÖ’lerin varoluşlarına ve güçlenmelerine yatırım yapmaya, değişim yaratma kapasitelerine katkı sağlamaya, kısıtlı olanaklarla yaratılan maddi kaynakların en etkin ve en verimli şekilde kullanılmasına destek olmaya odaklanır.

Image
STGM Destekleri

STGM Destekleri

STÖ’lerin ve gönüllülerin hem gündelik hem de yapısal ihtiyaçları göz önünde bulundurarak yapılandırdığımız destekleri inceleyebilirsiniz.

Ocak 2021

Sıkça Sorulan Sorular