Skip to main content

Dijital Kültür, Dijital Eşitsizlikler ve Yaşlanma

Alternatif Bilişim Derneği, Türkiye’de dijital eşitsizlik, iletişim teknolojileri ve yeni medya ekosisteminde kuşaklar ve yaşlanma konularını odağa alan “Dijital Kültür, Dijital Eşitsizlikler ve Yaşlanma” başlıklı çalışmasını ücretsiz olarak erişime açtı.
Author / Editor:
Mehmet Fiğan, Yeliz Dede Özdemir
Publishing Date:
2020
Subject/Topic:
Medya
Language:
Türkçe
Publisher:
Alternatif Bilişim Derneği
Share
08.07.2020

Dr. Yeliz Dede Özdemir ve Mehmet Figan tarafından derlenen kitap, Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve yürütücüsü olduğumuz Kaynak Merkezi Projesi desteğiyle yayınlandı. 

Alana dair özgün makale ve metinlerin çevirilerinin yer aldığı derleme, Hacettepe Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Mutlu Binark ve Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Özgür Arun’un “Yeni Medya Çalışmaları” adlı lisansüstü dersleri kapsamında öğrencileriyle birlikte yürüttükleri uzun erimli araştırmalarının, kolektif bir çaba ve iş birliğinin sonucu olarak hazırlandı.

Image
YouTube Kanalı
Image
YouTube Kanalı

STGM YouTube Channel

On the STGM YouTube Channel, you can find various tutorials, presentations and current discussions on civil society. Check out our channel now and subscribe.

July 2022